Biegi dzieci - szczegóły

Wyniki Dzieci 6 Biegów Rodzinnych

 

Dziewczęta do lat 7 (rocznik 2011 i młodsze) - startowało 96 osób - dystans ok. 250 m. :

  1. Agnieszka Lada
  2. Jaśmina Gojło
  3. Lena Nawrocka
  4. Nikola Jurkiewicz
  5. Emilia Dąbrowska
  6. Natalia Barska
  7. Paulina Busse
  8. Oliwia Małek
  9. Amelia Cimachowska
  10. Julia Kmieciak

 

Chłopcy do lat 7 (rocznik 2011 i młodsi) - startowało 109 osób - dystans ok. 250 m. :

  1. Kornel Mielczarek
  2. Filip Kapusta
  3. Borys Fiszer oraz Maciej Nowak
  4. David Szymański
  5. Krzysztof Różański
  6. Mikołaj Ceran
  7. Aleks Sumiński
  8. Maksymilian Piekut
  9. Tymon Borkowski

 

 

Dziewczęta 8 – 10 lat (roczniki 2008-2010) - startowało 81 osób - dystans ok. 500 m. :

  1. Leonia Topczewska
  2. Weronika Lada
  3. Natalia Nowak
  4. Julia Szeffs
  5. Sandra Żukowska
  6. Dominika Janiszewska
  7. Lena Zielińska
  8. Nikola Fromberg
  9. Marysia Klepacz
  10. Marta Kubiak

 

Chłopcy 8 – 10 lat (roczniki 2007-2009) - startowało 77 osób - dystans ok. 500 m. :

  1. Uba Arunsi
  2. Tadeusz Grzelak
  3. Karol Anhalt
  4. Jakub Rudny
  5. Mateusz Glamowski
  6. Mikołaj Rygielski
  7. Eryk Fiszer
  8. Michał Grużewski
  9. Oskar Badziński
  10. Brajan Konopa

 

 

Dziewczęta 11 – 13 lat (roczniki 2005-2007) - startowało 46 osób - dystans ok. 800 m. :

  1. Weronika Kunicka
  2. Anna Anhalt
  3. Amelia Stomska
  4. Klaudia Włodarska
  5. Natalia Mrówczyńska
  6. Angelika Jankowska
  7. Laura Durałek
  8. Oliwia Zielińska
  9. Aleksandra Michalak
  10. Karolina Tomaszewska

 

Chłopcy 11 – 13 lat (roczniki 2005-2007) - startowało 45 osób - dystans ok. 1000 m. :

  1. Jakub Węgierski
  2. Marcin Rutkowski
  3. Mateusz Machowski
  4. Mikołaj Zub
  5. Jakub Dzikiewicz
  6. Franciszek Wojtarowicz
  7. Jakub Bednarek
  8. Mikołaj Nawrocki
  9. Wiktor Łysko
  10. Kacper Rostkowski

 

 

Dziewczęta 14 – 16 lat (roczniki 2002-2004) - startowało 9 osób - dystans ok. 1350 m. :

  1. Amelia Buchalska
  2. Julia Wojcieszko
  3. Katarzyna Guzińska
  4. Oliwia Sudolska
  5. Martyna Szymańska
  6. Julita Szuman
  7. Maja Kosior
  8. Julia Mezer Żubkowska
  9. Justyna Estkowska

 

 

Chłopcy 14 – 16 lat (roczniki 2002-2004) - startowało 17 osób - dystans ok. 1700 m. :

  1. Wiktor Moszczyński
  2. Mikołaj Piwoński
  3. Michał Kunicki
  4. Sebastian Andruszkiewicz
  5. Mateusz Zboracki
  6. Bartosz Tylicki
  7. Jakub Chmiel
  8. Oskar Durałek
  9. Igor Klepacz
  10. Mateusz Kubicki

 

Biegi dla dzieci i młodzieży 

- Obowiązuje zgoda rodziców lub prawnego opiekuna

- Bieg jest bezpłatny

- Każdy nawet najmniejszy uczestnik otrzymuje piękny, pamiątkowy medal z odlewu

 więcej zdjęć - zajrzyj do Galerii

 - Dla wszystkich dzieci solecka Straż przygotowała ściankę wspinaczkową - może ktoś z rodziców się odważy?

-cianka-wspinaczkowa-2017.png

Harmonogram Biegu dzieci i młodzieży

  • A 10.10 - 250 m - dziewczynki - do 7 lat (2011 i młodsze) - ulica 23 Stycznia (uwaga! Start w innym miejscu niż meta)
  • A 10.15 - 250 m - chłopcy - do 7 lat (2011 i młodsi) - ulica 23 Stycznia (uwaga! Start w innym miejscu niż meta)
  • B 10.20 - 500 m - dziewczęta - 8-10 lat (2010 – 2008) (ulice: Bohaterów Września, Żwirki  i Wigury, 23 Stycznia) (uwaga! Start w innym miejscu niż meta)
  • B 10.25 - 500 m - chłopcy - 8-10 lat (2010 – 2008) (ulice: Bohaterów Września, Żwirki i Wigury, 23 Stycznia) (uwaga! Start w innym miejscu niż meta)
  • C 10.30 - 800 m - dziewczęta - 11-13 lat (2007 – 2005) (ulice: Piastów, Bohaterów Września, Żwirki i Wigury, 23 Stycznia)
  • D 10.40 - 1000 m - chłopcy - 11-13 lat (2007– 2005) (ulice: Piastów, A. Mickiewicza, Żwirki i Wigury, 23 Stycznia)
  • E 10.50 - 1350 m - dziewczęta - 14-16 lat (2004 – 2002) (ulice: Piastów, Słowackiego, Żwirki i Wigury, 23 Stycznia)
  • F 11.00 - 1700 m - chłopcy - 14-16 lat (2004 – 2002) (ulice: Piastów, Ks. Piotra Skargi, Żwirki i Wigury, 23 Stycznia)

 

Zapisy do biegów dziecięcych i młodzieżowych (imię i nazwisko dziecka + rocznik) poprzez:

– e-mail:  wojtek.lutowski@wp.pl ,  raczynskiszymon@o2.pl

– biuro zawodów dla biegów młodzieżowych  znajduje się przy UMiG  (8.30 -9.30)

- obowiązkowo każdy uczestnik odbiera karteczkę do biegu w biurze zawodów

 

Kilka szczegółów o biegu dla dzieci i młodzieży

- puchar dla zwycięzcy w każdej kategorii młodzieżowej (zarówno wśród dziewcząt i chłopców),

- medale dla trzech najlepszych zawodników i zawodniczek w każdej kategorii młodzieżowej (zarówno wśród dziewcząt i chłopców),

- nagrody rzeczowe za miejsce I-III w każdej kategorii młodzieżowej (zarówno wśród dziewcząt i chłopców),

- medale okolicznościowe dla wszystkich startujących w kategoriach młodzieżowych.

- w ubiegłym roku we wszystkch kategoriach biegowych biegło ponad 400 dzieci

- Zapraszamy także dzieci niepełnosprawne i dzieci wózeczkach biegowych - oczywiście zawsze z opiekunem

 

Mapka biegów - bardzo ważna informacja dla startujących dzieci.

 

Wszystkie biegi kończą się w tym samym miejscu (linia start-meta na wysokości UMiG Solec Kujawski)

Początek jednak biegów A i B (250m i 500m) rozpoczynają się w innym miejscu - szczegóły na mapie. Organizatorzy oczywiście będą uprzedzać o tym na imprezie

 

mapa-bieg-w-ab-2017.pngmapa-bieg-w-cd.png

 mapa-bieg-w-ab-2017.png

 

ZapraszamyWSZYSTKIE dzieci na start

Proszę zerknąć na nagrody dla dzieci - więcej

nagrody-dzieci-2017-ma-y.jpegnagrody-dla-dzieci-r-ne--2-2017.png

plecak-adidas-2017.pngsaszetka-2017.jpgdeskorolka-2017.jpg

Copyright © frit.pl All rights reserved